חברת יהלום תאורה מובילה כבר 25 שנה בייצור גופי תאורה ובניפוח זכוכית אומנותית. באולם התצוגה של יהלום תאורה ישנו מגוון אדיר של גופי תאורה עבור: בתי מלון, בתי אבות, מרכזי קניות, מוזיאונים, משרדים, אולמות תצוגה ומוסדות. חברת יהלום תאורה מעמידה יועץ מקצועי חינם עבור כל לקוח המעוניין להתאים תאורה נכונה לבית, למשרד או לכל שימוש אחר.

ידוע לכול שתאורה אינה רק דבר פונקציונאלי ובכדי לבחור תאורה נכונה דרושים יועצי תאורה בעלי ניסיון של שנים, את כל זה יהלום תאורה מספקת ללקוח בזמן הרכישה.

חברת יהלום תאורה מעמידה אולם תצוגה ענק של גופי תאורה ומזמינה אותך לבקר בו. חברת יהלום תאורה תאורה מייצרת מאות גופי תאורה בשנה.

החתירה להנצחת עיצובים חדשנים , ופיתוח טכנולוגיות מדעיות חדישות ומתוחכמות, היה מעלה על פניו של תומאס חיוך של סיפוק. ככה נוהגים להתגאות עובדי תאורה בינם לבין עצמם .

האמת היא שיש ממש בדבריהם . החתירה למיזוג בין חשמל כמוצר צריכה פונקציונאלי עממי ובין גופי התאורה האקסקלוסיביים, אותם ניתן לראות בבתי מלון יוקרתיים וגם בבתים פרטיים. ההופעה הקבועה של החברה בתערוכות עיצוב בתים בחו"ל והמחמאות שמחלקים עורכי העיתונים באותם מקומות.אכן היו משמחים את תומאס עד בלי די.

ומה ענינו של איזה תומאס לכאן ? הכוונה היא לתומס ממציא התאורה. תומס אלווה אדיסון שהמציא את נורת החשמל, ותרם לעליית רמת ואיכות החיים. השילוב בין יצירות אומנות שימושית שישמשו שדירוג בכל הקשור לנושא עיצוב בתים, התחילו עוד לפני עשרים וחמש שנים, כשהקימו את יהלום תאורה.

השאיפה להפיק מגוון רחב של סגנונות, הולידה במשך השנים קו רחב של אביזרי תאורה בסגנונות שונים, היכולים לספק את 'ה שבכתר' בכל בית הרי ידוע שהתאורה היא הגורם שמדגיש את העיצוב והאווירה בבית.

במסגרת ענפי המשנה שהתפתחו בתחום העיצוב , אם במקביל ואם מעט אחרי עיצוב פנים. נתמקד כעת בעיצוב מוצר. זהו שטח שנושק הרבה פעמים לעיצוב פנים ומשלים אותו .

אחת הדוגמאות הבולטות של פיתוח חדש של עיצוב מוצר , שהוא מין גאדג'ט מודרני אבל ישמש בעצם כאביזר משלים בעיצוב פנים . 'מיני רובוט' היא חברה מובילה בתחום הצעצועים האומנותיים ומוצריה נרכשו על ידי המוזיאון לאומנות מודרנית בניו יורק . בימים אלו , מוציא טרמיין לוקאס לשוק סידרה חדשה של רובוטים זערוריים – האורובוטים.

לוקאס , מעצב אמריקאי, פיתח אובייקטים חדשים המאירים את תחום צעצועי המעצבים באור חדש. מקור ההשראה של לוקאס , ליצירת דמויות הויניל המעוטרות בפסי אור צבעוניים, היה שילוב בין סרטים מצוירים ומראה טכנולוגיית חשמל. לוקאס לקח את האיורים וסרטי האנימציה ותרבות הפופ היפני- המנגה, ויצר מהן דמויות תלת מימדיות עליהן הוא 'מצייר' באור, זהות ייחודית לכל אורובוט . האורובוטים של לוקאס, מיוצרים בעבודת יד בסטודיו ניו-יורקי ומשווק חתום וממוספר בקופסא הדורה.אין ספק שהאורובוטים של ט. לוקאס הם הדבר הבא בתחום צעצועי מנהלים ופיסלוני תאורה לבית.

השאר תגובה