יהלום פתרונות תאורה

סוגי תאורה

תאורת מטבח

המטבח הוא אחד החדרים החשובים ביותר בכל בית. המטבח הוא מרום שבו אנו מבלים זמן רב מאד בכל יום, אם בהכנת מאכלים וטיפול בהם, אם בניקיון ואם באכילה משותפת סביב שולחן המטבח. התכנון של המטבח והעיצוב שלו חשובים מאד, על מנת שניתן יהיה לתפקד בתוך המטבח בצורה נוחה, יעילה ונעימה. תכנון המטבח חשוב מאד על מנת שכל מה שהמטבח מכיל יהיה מאורגן בצורה יעילה אשר תאפשר עבודה רצופה ללא קטיעות ותיצור חוויית עבודה נעימה במטבח. העיצוב של המטבח חשוב על מנת לאפשר שהות נעימה במטבח, ויצירת תמריץ לעבודה במטבח ולטיפוח שלו. כל אישה מעוניינת במטבח מטופח, מעוצב ומרשים, וגם נהנית יותר לעבוד במטבח כזה מאשר במטבח מיושן ולא מעוצב. לכן, כאשר אנשים בונים דירה חדשה או משפצים דירה קיימת, הם לרוב שמים דגש רב על תכנון ועיצוב של מטבח שיהיה מושלם עבורם.
 

תאורה למטבח


אחד מן הנושאים שחשוב ביותר לתת עליהם את הדעת כאשר מתכננים ומעצבים את המטבח, הוא תאורה למטבח. תאורה למטבח חייבת להיות חזקה ככל האפשר. במטבח, או לכל הפחות בחלק הפעיל של המטבח, דהיינו בחלק שבו נערכות עבודות הבישול השונות, אין מקום לאווירה רומנטית וקסומה, וגם לא לתאורה רכה ועליזה. בחלק זה של המטבח יש צורך בתאורה חזקה, חדה וברורה, אשר תאפשר לאנשים אשר מבשלים ואופים במטבח לראות בדיוק מה הם עושים – למדוד כמויות, לבדוק שלימות של פירות וירקות, לברור קטניות וכן הלאה, כל שלל הפעילויות המדויקות שיש לבצע במטבח. לכן, חשוב מאד שתהיה תאורה מספקת במטבח. אם המטבח גדול מאד, לא יהיה די בגוף תאורה אחד למטבח כולו, ועדיף יהיה לחלק את המטבח לאזורים, כאשר בכל אחד מהם תאורה הפועלת באמצעות מנורה אחרת. לעיתים גם במטבח קטן יהיה צורך ביותר מגוף תאורה אחד, כמו למשל כאשר המטבח בנוי בצבעים כהים אשר נוטים "לבלוע" את האור. לעיתים יהיה צורך בשילוב של גופי תאורה גם מתחת לארונות המטבח העליונים, מעל לתנור ובמקומות דומים נוספים. אם המטבח גדול, ומכיל גם פינת אוכל, ניתן לשלב גם סוגי תאורה רכים יותר, בדומה לסלון, על מנת ליצור אווירה נעימה סביב שולחן האוכל. גם אז, מומלץ להפריד את האזור הזה – באמצעות סגנון התאורה – מן החלקים האחרים של המטבח, מסיבות פרקטיות ועיצוביות כאחד.
 

יהלום תאורה


חברת יהלום תאורה היא חברת תאורה, אשר בבעלותה מפעל ייחודי שבו מנפחים זכוכית בצורה אומנותית, על מנת ליצור מגוון סוגים של גופי תאורה אומנותיים מזכוכית מנופחת. אומנות ניפוח הזכוכית ידועה ומוכרת לנו כבר מאות שנים, אולם חברת יהלום תאורה לקחה את האומנות הזו צעד אחד קדימה. במקום להשתמש בזכוכית רגילה,ש היא דקה ועדינה, ביהלום תאורה עושים שימוש בזכוכית פיירקס מיוחדת, זכוכית עמידה וחזקה במיוחד, אשר מתאימה ליצירת גופי תאורה עמידים, אשר עמידים גם בחומן של הנורות השונות ומחזיקים מעמד לאורך זמן. ביהלום תאורה מייצרים עשרות סוגים וסגנונות של גופי תאורה, כולם בעיצובים ייחודיים. שלא כמו במפעלי תאורה סטנדרטיים, המייצרים כמויות גדולות מכל דגם חדש, ביהלום תאורה גופי התאורה נעשים באופן ידני ובייצור מיוחד, כך שאין פריטים מרובים לכל דגם, ולמעשה כל לקוח מקבל מנורה בעיצוב שהוא כמעט אישי עבורו. כאשר מדובר על תאורת מטבח, המנורות הייחודיות של יהלום תאורה מקבלות משמעות מיוחדת במינה. יהלום תאורה מציעה מגוון מנורות וגופי תאורה בעיצובים ייחודיים המתאימים לכל אזורי המטבח, ומעניקים גם אפשרויות תאורה מורכבות אשר מתאימות לאזורים השונים של המטבח, וגם מוסיפים יופי וייחודיות למטבח כולו.

  המטבח הביתי הינו מקום מפגש מרכזי לבני הבית במשך מרבית שעות היממה. במטבח מבצעים פעולות שונות דוגמת: הכנת המזון, אכילה משותפת ומפגשים משפחתיים.

  בבואנו לתכנן מטבח, בגמר בניית בית או לאחר שיפוץ מרכזי, עלינו לשים לב לאלמנט מרכזי נוסף והוא נושא תאורת מטבח. תאורת מטבח יעילה הינה תאורה המתחשבת בכמה גורמים:
   

  1. אלמנט הבטיחות
  2. אלמנט הפונקציונאליות
  3. אלמנט העיצוב

  אלמנט הבטיחות

  תאורת מטבח יעילה מאפשרת הכנת מזון והגשתו בצורה בטיחותית ונוחה. על ידי הדגשת אלמנטים מרכזיים ומשטחי עבודה ניתן לעצב את המטבח בצורה ידידותית ובטוחה לבני הבית. קיצוץ סלט או גרירת תפוח אדמה לא ניתן לבצע באור חלש או עמום – רצוי לדאוג שהתאורה תהיה חזקה וברורה.

  אלמנט הפונקציונאליות

  אזורי המטבח השונים מצריכים רמות אור שונות. בבואנו להוסיף תאורה למטבח חובה עלינו להתייחס לאזורים בהם אנו נמצאים רוב הזמן – דוגמת שולחן האוכל והשיש. במידה ויש לכם אזור שהינו חלק מן המטבח, אך בני הבית לא מרבים לשהות בו, אין חשיבות לעוצמת האור בחלק זה וניתן להוסיף בו נורה המהווה אלמנט עיצובי גרידא.

  אלמנט העיצוב

  במידה והמטבח הביתי כולל פינת אוכל, ניתן לעצב אותו באמצעות תאורת מטבח תואמת, תאורה מעומעמת או בעלת צללים תוסיף רבות לאלמנט העיצובי. בנוסף, שילוב נורות הלוגן זעירות ליצירת "ספוטים", על מנת ליצור הדגשה של חלקים שונים הינה אפשרות מיוחדת מאוד לשדרג את הפן העיצובי במטבחכם האישי.

  יהלום תאורה- מאירים לכם חלום

  אנו ביהלום תאורה מעניקים שלל פתרונות עיצוב תאורה לבית ולגן המתאימים לכל תקציב. אנו מייצרים גופי תאורה ייחודים ומעוצבים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של ניפוח זכוכית בעבודת יד – טכנולוגיה המאפשרת עמידות הגופים לאורך שנים. בנוסף, אנו מעסיקים מעצבי תאורה ויועצי תאורה מומחים ומנוסים והם ישמחו לעמוד לרשותכם ולעצב ביחד אתכם את חלום התאורה האישי שלכם!


  קרא עוד:
  תאורה לחדר שינה
  תאורה לחדר ילדים

  STGBEAUTIFUL WEB
  TECHNOLOGY
  בניית אתריםקידום אתרים
  © 2014 כל הזכויות שמורות לי ה ל ו ם - תאורה